Коли настане ера електромобілів в Україні?

ev_electУ лютому цього року на розгляд Верховної Ради було подано законопроекти про скасування мита і ПДВ на електромобілі № 1912, 1913 (розроблені МДО «Депутатський Контроль» і до сьогодні активно ними підтримуються) і 1674. У травні їх розглянули, підтримали і вони були відправлені на друге читання. І ось нарешті 24 листопада відбудеться друге читання.

Чому ж депутати Геннадій Кривошея, Леонід Ємець, Андрій Гордєєв, Юрій Македон, Руслан Сидорович, Денис Силантьєв, Вадим Івченко та інші підтримують скасування податків на електромобілі? Що дасть Україні прийняття даних законопроектів? Чому вигідно скасувати податки? Хто в цьому зацікавлений?

ev_elect_4Тому що в усьому світі розуміють, що людина може купити все що завгодно, крім чистого повітря, а значить здоров’я; тому що ми не хочемо платити чималі гроші за імпортне паливо країні-агресору, а готові оплачувати свою електроенергію, якої в надлишку в нічний час; тому що ми хочемо використовувати свій інженерно-технічний потенціал і створити безліч нових робочих місць, тим більше в цей складний кризовий час для України; тому що Україна вже ніколи не стане одним з лідерів по виробництву автомобілів, а з виробництва електротранспорту – може!

І в цьому зацікавлена в першу чергу економіка країни, неймовірний науковий потенціал України, а по-друге, наші громадяни, які зможуть собі дозволити особистий транспорт, може бути навіть національного виробництва і з оплатою його «палива» до місцевих бюджетів.