Екологія та енергоефективність – потужна інвестиція в майбутнє!

Асоціація учасників ринку електромобілів у партнерстві із ТОВ «Міжнародний виставковий центр» запрошують:

8-10 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна») відбудеться IV Спеціалізована виставка «Екологія підприємства», в рамках якої буде представлена СПЕЦЕКСПОЗИЦІЯ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ.

За прогнозами експертів, кожен 10-й автомобіль, проданий в 2020 році, буде електричним. Ключові гравці галузі активно увійшли в сегмент електротранспорту, представивши ринку гібридні та повністю електричні автомобілі. І як показали продажі, ринок був готовий до цього продукту і чекав його!

Прийняті Євросоюзом норми екологічної безпеки для автомобільного транспорту, зокрема стандарт ЄВРО-5, гостро підняли питання про зниження викидів СО2 в атмосферу, що призвело до створення екологічно чистих двигунів внутрішнього згоряння та вихід на ринок революційних технологій виробництва електромоторів і електробатарей. Масове виробництво істотно знизило їх вартість і експлуатацію, що не могло не позначитися на розвитку автоіндустрії в цілому.

Відвідувачі зможуть детально ознайомитися з новими розробками енергоефективного та екологічно чистого транспорту, його сучасними тенденціями, які роблять світ чистим і безпечним.

Основні тематичні розділи експозиції:

   – Електромобілі
   – Зарядна інфраструктура
   – Електромотоцикли, велосипеди, мопеди, гіроборди
   – Послуги з переобладнання авто в електромобіль
   – Акумуляторні батареї та аксесуари
   – Послуги лізингових і страхових компаній

Запрошуємо Вас відвідати експозицію із продукцію та послугами, які сьогодні активно затребувані у всьому світі, і набирають широкої популярності в нашій країні!