Громадська спілка «Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів» була зареєстрована 25 лютого 2015 року. Організація об’єднує компанії що конструюють, постачають, продають та обслуговують електромобілі, займаються створенням інфраструктури зарядних станцій, а також компанії що ведуть інвестиційні програми, досліджують ринки та надають консалтингові послуги.

Асоціація ставить собі за мету: популяризацію автономного електромобільного транспорту, створення інфраструктури зарядних станцій в містах України, розробку та прийняття відповідної законодавчої бази для розвитку і поширення екологічно чистого транспорту, збереження наукового та виробничого потенціалу, залучення його до створення нових робочих місць в нашій державі.

«Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів» – колектив не байдужих людей, які об’єднали свої знання, напрацювання та досвід. Створення Асоціації показало, що електромобіль в Україні не випадкове явище. Об’єднання різних регіонів свідчить про те, що розуміння невідворотності розвитку цього напрямку єдине для заходу і для сходу, для півночі і для півдня. Становлення електромобільної галузі підтягує до себе супутні напрямки, спонукає до розвитку та пошуку нових рішень науку і виробників, а головне активізує участь в цих проектах молодь, яка активно сприймає все нове , а особливо прогресивне.

Учасники: